Як Запорозькі Спасівці зимовий похід з добрими Друзями здійснили!

Як Запорозькі Спасівці зимовий похід з добрими Друзями здійснили!


Дуб у плавнях, що виріс з пня спиляного величезного дуба. Поруч є давня культова споруда.

Оленів бачили, побажали їм гарного дня і вирушили в мандри. Озера перевірили - місцями надійно, місцями - краще не ризикувати. Головне, дотримувались вимог техніки безпеки під час перебування на небезпечних ділянках місцевості. Чисельним товариством крокували таємними стежками Хортиці, йшли прямо слідами диких тваринок!

За що їм окрема дяка - їхні снігові маршрути стали нашою запорукою успішних блукань серед могутнього лісу Плавнів. Зарядилися потужною енергетикою святого острова, дізналися багато цікавенної інформації від доброго Друга - Світовита Пашника та від автора цієї публікації - Василя Прокопенка.

Найголовніше, кожен учасник приєднався до виховного процесу в Запорізькій школі СПАС, а саме: ознайомлення із могутньою величчю рідної Землі, відвідування сакральних місць сили на теренах рідного Краю та проходження козацьких випробувань в природних умовах різного ступеня складності.

Тож, дякуємо за участь всім завзятим мандрівникам і чекаємо на наступні зустрічі! Запорізька школа СПАС - тренуємо, гартуємо, виховуємо і підтримуємо Патріотів рідної Землі-Матері! За музичний супровід велетенська вдячність Побратиму Спасівців - Віктора Пашника. Далі більше! СПАС - в кожному із нас.

джерело

Коментарі ()

  Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.

  КОШИК

  Усього: 13000 грн.

  Оформити замовлення Оформити замовлення

  зв'язатися з нами

  Вкажіть ваші дані і ми зв'яжемося з вами, також можете зателефонувати або надіслати повідомлення!!!

  viber whatsapp telegram

  авторизація