Віряни УПЦ МП: Российские войска лечат нас от греха

Віряни УПЦ МП: Российские войска лечат нас от греха


«Российская армия пришла лечить нас от грехов. Это Бог ее привел!» - так вважають послідовники УПЦ МП (ФСБ). І ці слова лунають у серці столиці – в Києво-Печерській Лаврі!

Активісти організації «Невідомий Патріот» поспілкувались з прихожанкою УПЦ МП, під час чергової акції на території київської Лаври. Цікаво те, що ФСБшники в рясах, зазвичай, просто відганяють своїх послідовників від націоналістів, щоби «віряни» не сказали зайвого про те, які проповіді ведуть російські попи.

Але не всіх вдалося вберегти від камер. Ось типова прихожанка УПЦ МП (ФСБ), яка чесно підтверджує, що на нашу землю прийшли російські війська. Але за її версією нам потрібно не відстоювати свою країну, а покаятись. Бо російські війська, які послав Бог, прийшли нас лікувати від гріхів.

Поза сумнівом, не вона це вигадала. Це результат планомірної роботи ворожих спецслужб, які, спекулюючи церквою та Богом, ведуть свою антиукраїнську пропаганду. Можемо пригадати і скандальну заяву Онуфрія у 2008 році (на той момент він був митрополитом Черновецьким, а нині голова УПЦ МП): «Голодомор – это было вразумление, усмирение со стороны Господа нашей гордыни, которая восстала против себя самого, против бытия человека. Есть такое украинское выражение, немного вульгарное: "катюзi по заслузi". Мы получили то, что заслужили»

Однак це не найгірше, що втовкмачують фсбшники в рясах у голови своїм прихожанам. Вже неодноразово піднімалися свідчення того, що московські священики агітують і вербують громадян іти в так зване «апалчєніє», а по факту – бути колаборантами.

Тому для нас боротьба з ворожою агентурою, що називає себе УПЦ МП, є однією з пріоритетних. Бо по суті ця структура маніпулює свідомістю сотень тисяч громадян України. В результаті бачимо в кращому випадку таких жіночок, що сприймають ворожу армію як таку, що послав Бог для нашого спасіння. А в гіршому випадку отримуємо чергових колаборантів, які беруть зброю в руки або працюють на розвідку ворога.

Маємо щонайменше послабити вплив російської церкви та вигнати її з головних святинь України (зокрема Києво-Печерської Лаври). А в ідеалі – маємо вигнати її з України назавжди. Але для цього потрібна максимальна мобілізація націоналістів і просто небайдужих патріотів. Тільки завдяки масовому тиску зможемо зробити це!

Дякую за відео групу "Невідомий Патріот" https://www.facebook.com/NVPatriot

джерело

Коментарі ()

  Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.

  КОШИК

  Усього: 13000 грн.

  Оформити замовлення Оформити замовлення

  зв'язатися з нами

  Вкажіть ваші дані і ми зв'яжемося з вами, також можете зателефонувати або надіслати повідомлення!!!

  viber whatsapp telegram

  авторизація