Енергія Роду

Енергія Роду


Стає очевидним той факт, що для людини сьогодення дуже важливо відчувати зв'язок зі своїм родом. Багато особистісних і тілесних, і духовних проблем зникають, якщо цей зв'язок відновлюється. "Втрата коріння" або "забуття себе" - стали однією з найголовніших проблем людства. Хтось, для того, щоб вижити, був змушений відмовлятися від свого походження. Хтось волею випадку, або долі, був відрізаний від своєї родини або свого соціального середовища. Стали рідкісними раніше широко і ємко вживані поняття - "порода", "рід". У якийсь момент відбулося руйнування зв'язків - родинних, соціальних, етнічних. І це не могло не позначатися на стані розуму, на збіднінні духовного життя людей, тому як однією з найголовніших рис людини завжди була самоідентифікація, тобто розуміння свого місця, себе, розуміння, хто ти є. У сучасній культурі ми спостерігаємо сплеск інтересу до традиційних вірувань - як правило, за цим, насправді, стоїть пошук свого коріння...

Розвиток людини, як особистості, починається в родині. Ранній дитячий досвід в значній мірі впливає на взаємини у зрілому віці. Перші відносини, які з'являються в родині (дитина - мати, дитина - батько, дитина - дитина ...) є визначальними прототипами для більш пізніх відносин. І те, як ми обираємо коханих, друзів, начальників і навіть ворогів, те, як вибудовуємо з ними енергообмін, більшою мірою залежить від особливостей тих перших відносин, які були сформовані в родині, де ми народилися. Тобто велика частина подій, які з'являються у нашому житті відповідають певному набору сценаріїв, які ми отримали в дитинстві від своїх батьків (а ті в свою чергу від своїх) і які ми змушені проживати знову і знову, незважаючи на те, що світ змінюється і деякі сценарії вже давно стали неефективними.

Ми прийшли у цей Світ не випадково, а за космічними законами, осягнути які до кінця нам не дано. Космос зацікавлений в нас, в нашому житті і в наших успіхах. Живучи в матеріальному світі, ми здійснюємо важливу для всього людства і для всього Всесвіту роботу. Накопичуючи енергію своєї душі, ми не тільки перетворюємо простір навколо себе, але й працюємо на генетичну програму родових структур людства. Отримавши навик роботи з енергією свого роду, гармонізації енергетичних зв'язків у родині, ми зможемо допомогти своїм батькам і дітям, проробивши аналогічну роботу для них. Чому одна мураха не знає, як будувати мурашник? І навіть десятеро, двадцять і тридцять мурах не роблять цього. Вони тільки безтолково бігають і метушаться. І тільки коли набирається певна їх кількість, вони як по команді з єдиного центру починають створювати свій будинок за певними правилами. Мурашник - це дуже складна багатоповерхова споруда, але кожна мураха чітко знає, що їй робити.

Вчені розділяли споруджуваний мурашник тонким свинцевим аркушем навпіл, виключаючи тим самим можливість контактування мурах. Але ці працьовиті комахи продовжували будувати мурашник по обидві сторони аркуша як ні в чому не бувало. Причому всі ходи чітко стикувалися один з одним з різних сторін листа. Виявляється, що так поводяться не тільки мурашки та інші комахи. У перелітних птахів відбувається приблизно те ж саме. Один птах не знає, куди йому летіти. І два, і п'ять теж не знають. Але коли їх назбирується певна кількість, то один з них стає ватажком зграї і веде інших за строго визначеним маршрутом. Звідки він отримує необхідну інформацію? Раніше вчені думали, що ватажком може стати тільки досвідчений самець, якому вже відомий цей шлях. Але виявилося, що ватажком зграї може бути і зовсім молодий птах, який жодного разу не літав цим шляхом! Цікаво відзначити, що життєдіяльність людей підпорядкована тим же правилам.

Спадщина наших Предків на цій планеті дуже давня. Згідно Вед вона налічує кілька мільйонів років. І увесь цей колосальний досвід, уся ця інформація міститься у наших генах. Яка величезна Сила! Коли я чую про те, що багато тисяч років тому наші Предки покинули свою прабатьківщину Гіперборею і переселилися на євразійський материк, то кожна клітинка мого тіла відгукується на цю інформацію. Це знання записано в глибинах моєї підсвідомості. Якщо наші дії будуть відповідати прагненням, що містяться в родовій пам'яті, якщо ми будемо виконувати настанови Пращурів і свято шанувати Традиції, то знайдемо РОДОВУ СВІДОМІСТЬ (спільне відання з родом). Тобто зможемо користуватися загальнородовою пам'яттю і всім, що в ній накопичено. Такі дії наші Предки називали розсудливістю, тому що, підключившись до роду, ми діємо по Прави, тобто правильно. Зв'язок поколінь, їх гармонійна взаємодія дуже важливі для всіх членів роду. Без взаємодії з родом неможливий духовний розвиток. Точніше, він можливий до певного рівня, далі якого можна піти, тільки наповнившись енергією, силою роду. Для цього особливо важливо серед родичів вчитися розуміти один одного і допомагати один одному. Рід виховує повагу один до одного, шанування старших, а це необхідна умова духовного розвитку. Сили і енергії, вкладені в побудову цих відносин, окупаються сторицею. Насправді повага і шанування старших - це дуже серйозна аскеза.

Разом з повагою до Предків і старців, до відаючих і духовних наставників до нас приходить сила нашого роду. Раніше без благословення батьків взагалі жодних важливих справ не робили. Діти були слухняні, вони розуміли, що таке зв'язок з родом. Це величезна Сила. Це особлива Сила. Сила Життя. Зв'язок поколінь, їх гармонійна взаємодія дуже важливі для всіх членів роду. Без взаємодії з родом неможливий духовний розвиток. Точніше, він можливий до певного рівня, далі якого можна піти, тільки наповнившись енергією, силою роду. Для цього особливо важливо серед родичів вчитися розуміти один одного і допомагати один одному. Рід виховує повагу один до одного, шанування старших, а це необхідна умова духовного розвитку. Сили і енергії, вкладені в побудову цих відносин, окупаються сторицею. Як дерево без коріння всихає, так і людина без зв'язку з родом не здатна до життя. Тому, якщо у вас є образи на батьків і претензії до них, перепростіть їх негайно. Єдине почуття, яке може і повинно бути у нас до батьків, - це почуття глибокої любові, поваги і подяки. На початку XX століття революція відрізала корені більшості родів. І далі діяльність держави була спрямована на те, щоб ще більше порушити зв'язок поколінь: масові переселення людей, репресії, відмова від духовності призвели до того, що ми отримали забудьків Іванів, не пам'ятаючих якого вони роду. Зараз прийшов час відновити родове коріння і зв'язок поколінь.

Ми, проживаючи у великих містах «цивілізованого» світу, стали забувати про існування енергії роду. Часом господар елітної собаки знає її родовід аж до десятого коліна, а ми ж не маємо поняття про свій власний родовід. І якщо ми ще якось знайомі з життям своїх батьків, то що ми знаємо про друге, третє покоління? .. Щоб добре розібратися у своєму житті, бажано ретельно вивчити життя своїх близьких. Де вони народилися, як проходило їхнє дитинство, як познайомилися ваші батьки, за яких обставин, які були у них стосунки? Важливо також знати, яке було у них призначення, рід занять. Глибоко розібравшись у цих питаннях, можна дуже багато чого зрозуміти в своєму житті. А якщо зануритися в життя дідусів і бабусь ...

Взагалі важливо не кількість колін свого роду (хоча і це важливо), а глибина розуміння життя попередніх поколінь. А ще більш важливо налагодити добрі стосунки з живими родичами. Через них-то і пожвавиться увесь рід. Взагалі важливо не кількість колін свого роду (хоча і це важливо), а глибина розуміння життя попередніх поколінь. А ще більш важливо налагодити добрі стосунки з живими родичами. Через них-то і пожвавиться увесь рід. Одного разу я познайомився з дуже цікавою людиною, яка давно цікавиться слав'янським ведизмом. За родом своєї діяльності цей чоловік був в Африці, в столиці Нігерії, в складі однієї української делегації. Там познайомився з нігерійцем, який свого часу навчався в Москві в Університеті імені Патріса Лумумби. Той запросив його в гості, в джунглі, де мешкало його плем'я. - Я був украй здивований! - розповідав мій знайомий. - Уяви, глибоко в джунглях живе плем'я африканців по ведичним законами наших Предків. У них досі панує общинно-родовий лад, - продовжував свою розповідь знайомий, - але їх не можна назвати дикими. Швидше навпаки: ми зі своїми вадами і пристрастями - дикуни проти них. Все у них гармонійно і правильно. Молодші шанують і поважають старших. У всьому з ними радяться.

Юнаки, які досягли певного віку, проходять ряд серйозних випробувань і посвят. Кожен займається своєю справою, і в першу чергу - на благо громади. У них є рада старійшин, які вирішують усі питання. Є шаман, як наш волхв, з яким радяться з важливих справ і до якого звертаються за допомогою у випадку хвороби. Колись і мій дід казав мені, - закінчив свою розповідь знайомий, - ти, Андрій, повинен прожити своє життя чесно і гідно, щоб, коли прийде термін, постати перед Предками і Богами і сказати їм: «Ви мене породили, і я зробив те і те для процвітання нашого Роду, Народу, Держави, для примноження Рода Слав'янського ». Щоб ніколи не переривався зв'язок поколінь і щоб вільно текли родові енергії, у наших Предків існував обряд благословення. Благословляли батьки і старші в роду своїх дітей та онуків на створення сім'ї, на звершення справ. Це дуже важливий обряд. Він дозволяв кожному в родині отримати доступ до енергії роду. В наш час молодь, в більшості випадків, не знає цього ритуалу і живе без благословення батьків, як їй заманеться. Мало того, багато що робиться всупереч порадам Предків, а то й зовсім обрамлене їх прокльонами. Можливо, і наші батьки не отримали благословення від своїх батьків. І їм самим потрібна допомога і підтримка роду. У людини, позбавленої батьківського благословення, перекривається доступ до енергії роду, і їй стає значно важче впоратися з певними життєвими ситуаціями.

Друга важлива дія - щиро попросити вибачення у батьків за непослух, за те, що часто йшли проти їхньої волі. Третя - знову ж щира подяка своїм батькам за акт вашого народження в цьому світі. Ви повинні усвідомити, що ваші батьки - найкращі для вас. А ви - найкраща дитина для них. Ваша душа обрала їх серед інших пар і побажала втілитися саме через цього чоловіка і цю жінку. І нарешті, четверта - зробіть якийсь реальний крок у відношенні своїх батьків. Це може бути конкретний вчинок, якщо вони поруч. Або телефонний дзвінок, добрий лист, якщо вони далеко. Людина не може існувати поза своїм родом. Програма роду діятиме на нас, хочемо ми того чи ні. Єдине, що ми можемо зробити, - це змінити цю програму, працюючи над собою.

Адже ми є господарями свого життя. Звичайно, це не просте завдання, але його потрібно вирішити. Родова програма завжди відповідає нашій особистій кармі. Перед тим як з'явитися в цьому світі, наша душа «обирає» батьків, рід, національність, місце і час народження. Кожен з нас - ланка в ланцюзі поколінь. І всі ми спираємося на досвід своїх Предків. Як писав Постав Лебон: «Долею народу керують в набагато більшому ступені померлі покоління, ніж живучі ... Ми несемо тягар їхніх помилок; ми отримуємо нагороду за їх чесноти». Родова програма - це сукупні дії наших Предків. І в той же час вона повністю відображає нашу особисту карму. Якщо ви хочете дізнатися про ваші минулі життя - це дуже просто. І причому достовірно. Озирніться навколо. Вдивіться в глибину свого роду. Наприклад, у вас мама вчителька, а тато військовослужбовець. Значить, в одному з минулих життів ви були вчителем, а в іншому - служили. Якщо один дідусь бухгалтер, а інший воював і загинув на фронті, то в одному житті ви мали справу з грошима, а в іншій - захищали свою Батьківщину і загинули смертю хоробрих. Те ж саме стосується характера і здібностей. Якщо хтось з родичів зловживає спиртним, то та ж проблема була у минулому житті.

Якщо мама мала дуже гарний голос, а тато писав чудові вірші, то ці ж здібності є і у вас на глибокому генетичному рівні. Дослідіть свій рід з любов'ю, увагою і повагою! Це допоможе вам краще розібратися в собі, своїх проблемах, усвідомити своє призначення. Повірте, ви знайдете чимало цікавого для себе. Необхідно знати своє коріння, потрібно вивчати своє генеалогічне древо. Ті, хто цим займається, часом виявляють певний зв'язок подій, які повторюються в роду з покоління у покоління. Багато наших сьогоднішніх проблем так чи інакше пов'язані з якимись подіями з минулого. З чого почати? Для глибокої роботи бажано зібрати інформацію про трьох-чотирьох поколінь своїх Предків. Почніть з того, що розпитайте своїх найближчих родичів про ключові події: народження, навчання, весілля, смерть. Також буде корисна інформація про рід діяльності, про стосунки в сім'ї, про матеріальне становище, які в роду були захворювання. Зберіть також максимум інформації про братів і сестер родичів, ваших вуйків і тіток.

Оформіть родовий фотоальбом. Може бути, в роду збереглися щоденники і листи. Після цього відновите зв'язок з далекими родичами. Надішліть їм листи. Поясніть, що ви створюєте історію роду і вам потрібна детальна інформація про близьких людей. У багатьох культурах рід представлений у вигляді дерева. Дерево - найдавніший символ Життя. З глибокого минулого дійшов до нас Образ Родового Дерева, що відображає єдність і зв'язок трьох часів: минулого, теперішнього і майбутнього. Коріння дерева уособлюють предків, стовбур - нині живучих, крона, гілки - майбутнє роду, нащадків, продовження роду в вічності... Плоди та насіння - засівають простір навколо дерева, а також листя, в'яне восени і знову зелене навесні, - знак нескінченно відроджуваного життя в зміні поколінь ... У непритомній пам'яті людства живе прообраз Священного Світового Древа, що відображає божественний світоустрій Всесвіту ...

Існували Священні Гаї, в яких наші предки спілкувалися зі своїми родовими деревами, творили обряди, підтримували цілісність родів. Шануючи родові Дерева, оживляли рух родових енергій, отримували доступ до сили роду. Вони розуміли, яке важливе значення має зв'язок з рідною землею, зв'язок з Природою, живильної через коріння процвітаючі сім'ї. Просто змінюйтесь самі, починайте радувати батьків своїми власними змінами та досягненнями в житті, і тоді вони непомітно стануть змінюватися за законом відображення. Кожен Рід, кожне родове дерево має величезне значення в саду людському! Треба усвідомити роль роду, своє призначення в цьому втіленні, величезну відповідальність у ланцюгу родових зв'язків. Наші Предки своїм життям підготували наш прихід сюди, ми підготували прихід своїм нащадкам.

Ми як гілочки одного дерева - засихання одних призводить до загибелі усього Древа Роду. Все, що було народжене родом, як і раніше несе в собі його ім'я: Рід, Пологи, народ, родина, природа (придане Рода), порода, Джерело, борода (багатство Роду), жито (головний хлібний злак, що дає життя). Душа народу відображена в його мові. Рід є вічним нероздільним цілим, що виростає з одного священного кореня. Наші Предки знали про духовно-тілесну єдність Людини і Всесвіту. Рід Небесний - духовна частина Всесвіту і Рід Земний людський - його матеріальне втілення. Отже, наш Рід - це, з одного боку, джерело Сили, що дає нам життя, а з іншого - це наша Карма, наш Шлях. Є наш Шлях і Шлях Роду. Один не може існувати без іншого. У кожного з нас є своє призначення. І воно тісно вплітається в долю роду. Щось ми повинні зробити, через щось повинні пройти, щоб змінити свою особисту карму і карму свого роду. Загальний лад і щастя будуть затверджені на Землі, якщо кожна людина повернеться до свого родового коріння і виконає своє призначення... © Валерій Синельніков, лікар-психотерапевт

http://spadok.org.ua/tradytsionalizm/energiya-rodu

джерело

Коментарі ()

  Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.

  КОШИК

  Усього: 13000 грн.

  Оформити замовлення Оформити замовлення

  зв'язатися з нами

  Вкажіть ваші дані і ми зв'яжемося з вами, також можете зателефонувати або надіслати повідомлення!!!

  viber whatsapp telegram

  авторизація